+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Klipi i zorrës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596699517268137.jpg

Kapëse fleksibël çeliku inox

Çmimi i njësisë: 0.074 USD / Çantë / Çanta 

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Paypal, Gram Money, Western Union 

Incoterm: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, CPT, CIP 

Min. Renditja: 5000 Qese / Çanta 

Koha e dorëzimit: 40 ditë 

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Materiali: çelik

Përdorimi: Industrial

Përfundimi i sipërfaqes: Zinkuar

Certifikimi: ISO, GS, RoHS, CE

Standard: GB / T20057-2006, GB / T883-1986, GB / T884-1986, GB / T885-1986, GB / T886-1986, GB / T891-1986, GB / T892-1986

Përshtatur: Përshtatur

Zbatimi: Rretho


Info shtesë

Paketimi: Paketa Bulk

Marka: BrightFastener

Transporti: Oqean, Tokë, Ajër

Vendi i Origjinës: ZHEJIANG

Porti: NINGBO PORTI

përshkrim i produktit


Brightfast ndodhet në qytetin e bukur bregdetar të Kinës Lindore Ningbo, Provinca Zhejiang.
Ne jemi një prodhues dhe eksportues profesional i të gjitha llojeve të fasteners dhe hardwares të tjera.

Ne kemi përvojë të pasur me 15 vjet në Fasteners.Our ish fabrika është Ningbo Yinzhou Huayi
Bashkëpunimi i prodhimeve të mbërthyesve, Ltd.

Ne shpresojmë që të kemi vëmendjen tuaj në bashkëpunimin tonë të propozuar. Ne kemi përvojë të pasur dhe teknologji
fuqia, menaxhimi i rreptë i cilësisë, Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë produktet tona më të mira, çmimin më konkurrues,
dhe shërbimi më i mirë për të gjithë botën. Le të kemi një fillim të mirë.

Për fasteners:

Diapazoni dhe kapaciteti i prodhimit që ne prodhojmë dhe furnitorët:

Bolts, Arra, Vida, Washers, shufra Thread, pin, gozhdë, spirancat dhe pajisje ndërtimi,
Aksesorë mekanikë në çelik karboni, çelik inox, aliazh çeliku, bronzi dhe najloni, Prodhimi është i ak. Për të
DIN, IFI, BS, ISO, AS, UNI, JIS, GBor jo standarde, OEM ose vizatime. Shembuj.etj.

Specifikimi i produkteve: M3-M64 / 1 / 4- 2 1/2

Diapazoni i notës për BOLT: 4.8 5.8 6.8 8.8 10.9 12.9; Gr2 Gr5 Gr8; SAE J429; ASTM A307 A449 A354 A320 / A320M A325 / A325M A193 /
A193M A194 / A194M A394 A490 A563 A593 F436; B7 B7M

Diapazoni i notave për NUTS: 4 5 6 8 10 1210S; Gr2 Gr5 Gr10; 2h dh

Trajtimi i sipërfaqes: I thjeshtë, i zi, i kromuar me blu-zink Cr3 + / 6 +, i zinkuar i verdhë, i galvanizuar me nxehtësi të zhytur,
Sands-Spray, Dacromet, Nickelage ..Zink elektrik.etj.

Diapazoni standard:
GB: 530 5780 5782 5784 5781 5783 1228 5785 5786 5787 14 10 8 35 37 901 15389 70 52 6170 6175 1229 55 53 54
6171 6176 6177 95
DIN: 558 601 931 933 960 961 6921 603 608 912 7990 7991 6914 571 186 529 3570 835 916; 975 976; 934 555 6915
5587 6334 439 085 557 6923; 125 9021 6916 436 7989 127
ISO: 4014 4015 4016 4017 4018 7411 7412 8676 8765 4762 10642 4032 4034 4775 4036 8673 6161 7091
ANSI: B18.2.1 / 2/3/4 B18.5.2.1M B18.3 B18.6.4 B18.22 / 21.1; IFI 541 149 111 513 563 538 136 528 128 145 513 /
AS: 1111 2451 1390 B108
BS: 1769 3692 4190 4395-1 7419 2470 4168 1769 3690 4395 4190 1769 3410 4933
JIS B: 1180 1186 1189 1171 1182 1166 2809 1176 1194 1181 1163 1170 1256 1251
UNI: 5737

porta e fabrikës

Po kërkoni për Prodhues dhe furnizues ideal të Klipit të Gypave të Çelikit? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë kapëset e pirgave të gypave janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Klipeve të Gypave Fleksibël. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Kategoritë e Produktit: Klip çorape