+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të Bllokuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091563511212.jpg

DIN6926 Arra Mbërthimi Najloni me fllanxhë magji

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN6926
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 5,8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Vendosja e najlonit me fllanxhë magji DIN6926 Arra të Bllokuara

specifikimet:
1. Madhësia: M5-20
2. Standardi: DIN, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN6926, Jostandard

       11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Madhësia DIN6926

       

Po kërkoni najlon ideal DIN6926 Arra Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha arrat me bllokim najloni me fllanxhë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Arra me fllanxhë magji. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra bllokuese