+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të Bllokuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091624900467.jpg

Arrë bllokimi najloni DIN985

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN985
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 4.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Arrë bllokimi najloni DIN985     

Des / Përdorimi: Me futje najloni        

specifikimet:

1. Madhësia: M3-39
2. Standardi: DIN, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN982, DIN985, Jo-Standard
       

       

       11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        


Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të arrave me bllokim najloni DIN985? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Nylon Lock Nut janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Bllokimit DIN985. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra bllokuese