+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të Bllokuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091475896130.jpg

DIN985 Arra Najloni

Lloji i pagesës: T / T, L / C, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500 tonë në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 500 tonë në muaj

përshkrim i produktit

DIN985 najloni Arra

       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të Arrave Najloni? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat Najloni DIN985 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të najlonit DIN985. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra bllokuese