+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të Bllokuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091503582882.jpg

Arra mbyllëse magji

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB
Nota: 6.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500T në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: me Stell fut magji magji

specifikimet:
1, Madhësia: M3-39
2, Standard: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 5, 8
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN980 Jo-Standard

       11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

       

Duke kërkuar idealin Arra mbyllëse magji Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë çelikun Arra të Bllokuara janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bllokimit Hex Nuts. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra bllokuese