+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të Bllokuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091684557107.jpg

Arra me fllanxhë bllokimi najloni

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500T në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: me futje najloni
specifikimet:
1, Madhësia: M3-39
2, Standard: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 5, 8
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN6926 Jo-Standard

       11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni Najlonin ideal Arra fllanxhe Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë futjen e najlonit Arra të Bllokuara janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Arra me fllanxhë bllokimi najloni. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra bllokuese