+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra / Vidhosje të Rrotave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703351361237.jpg

Arra gozhdë

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

markë: I ndritshëm

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Thumba e ngurtë: Thumba gjysmë magji e brendshme dhe e jashtme e kokës së rrafshët Arra Ose arra thumba cilindrike me kokë të rrumbullakët me vrimë të verbër
specifikimet:
1. Madhësia: M3-10
2. Standardi: YJT (në dispozicion jo standarde)
3. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
4. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
Nr. 5. Modeli: YJT 1005-2012, YJT 1007-2012, YJT1009
Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Arrave të Gozmave? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Arra me gozhdë të verbër janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Arra gozhdë prej çeliku inox. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Thumba> Arra me gozhdë / Vida