+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e rrumbullakët të kokës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596018532794882.jpg

DIN603 Bolts Transporti

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka e rrumbullakët
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: e rrumbullakët
Standard: DIN, GB, ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Mbaro: Galvanizimi i nxehtë

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000 KGS
Certifikata: ISO9001
Porti: NINGBO, SHANGHAI

përshkrim i produktit

DIN603 Bolona karroce

       

Po kërkoni DIN603 ideal bolts Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha DIN603 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave të Transportit DIN603. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona me kokë të rrumbullakët