+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Artikuj gome

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078001179749.jpg

Gome me sasi të lartë në këmbët e gomës për lidhjen e metaleve

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 1000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Ngjyra: e zezë

materiali: PVC

Kind: faktor përcaktues

Fixed: Fixed

Kushti: I përdorur


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 1000000 Pieces

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: 1000000 Pieces

Certifikata: ISO9001

Port: SHANGHAI, NINGBO


përshkrim i produktit

Emri i produktit: Sasia e lartë e gomës në metal Lidhja e këmbëve të gomës

Materiali i disponueshëm: Silikoni, EPDM, CR, NR, NBR, FKM

Vendosni material: sipas kërkesës tuaj

Specifikimet: baza në vizatim

Procesi: kompresimi ose injeksioni

Fortësia: 30 deri në 80 ° (toleranca mund të jetë ± 3 ° ose ± 5 °)

Ngjyra: E zezë

Performance: rezistencë ndaj temperaturës së lartë / të ulët, rezistencë ndaj vajit, rezistencë ndaj konsumimit,

rezistenca ndaj plakjes, rezistenca ndaj acideve dhe alkaleve

Po kërkoni për prodhuesin dhe furnizuesin e këmbëve prej gome që lidhen me gome në metal? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. E gjithë goma me sasi të lartë është e garantuar me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Lidhjes së Këmbëve të Gomës Metalike. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Artikuj gome