+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Artikuj gome

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596077972161948.jpg

Këmbë gome në këmbët e lidhjes metalike

Lloji i pagesës: L / C, T / T, Paypal
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 1000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Ngjyra: E zezë

Përshtatur: Përshtatur

Fiksuar: Fiksuar

Gjendja: E re


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Produktiviteti: 1000000 copë në muaj

Marka: BFT

Transporti: Oqean, Ajër

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e furnizimit: 1000000 copë

Certifikata: ISO9001

Porti: SHANGHAI, NINGBO


përshkrim i produktit
Emri i produktit: Këmbët e gomës lidhëse gome në metal
Materiali i disponueshëm: Silikoni, EPDM, CR, NR, NBR, FKM
Vendosni material: sipas kërkesës tuaj
Specifikimet: baza në vizatim
Procesi: kompresimi ose injeksioni
Fortësia: 30 deri në 80 ° (toleranca mund të jetë ± 3 ° ose ± 5 °)
Ngjyra: E zezë
Performanca: rezistencë ndaj temperaturës së lartë / të ulët, rezistencë ndaj vajit, rezistencë ndaj konsumimit, rezistencë ndaj plakjes, rezistencë ndaj acidit dhe alkali


Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të gomës? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha lidhjet metalike janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e gomës në lidhjet këmbët gome. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni. Kategoritë e Produktit: Artikuj gome