+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të copëzuara

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596092508294117.jpg

Sasia e lartë Arra me vrima gjashtëkëndësh DIN935

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Sasia e lartë DIN935 Gjashtëkëndësh Arra të copëzuara

       

Des / Përdorimi: A Castellated Nut, i quajtur gjithashtu një arrë kështjelle ose arrë me vrima, është një arrë me fole (vrima) të prera në një skaj. Emri vjen nga ngjashmëria e arrës me parapetin e kreneluar të një kështjelle mesjetare.        

       

specifikimet:
1. Madhësia: M6-27
2. Standardi: DIN, BS, UNI, ASME / ANSI (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN935,DIN937,BS1768,ASME/ANSI B 18.2.2, Jo-Standard        

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        


Po kërkoni për Prodhues dhe furnizues ideal të Sasi të Lartë DIN935? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat Hex Slotted Hex janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës DIN935 të Çelët. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.Po kërkoni Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Sasisë së Lartë DIN935 të Arrave? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat me Çarrje Hex janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Çelët të Sasisë së Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Po kërkoni Sasi të Lartë ideale DIN935 Arra Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat e çara me gjashtëkëndësh DIN935 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Arra të Çelura me Sasi të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të çara