+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kthesat e ngurta

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703378616992.jpg

Thumba e ngurtë

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

markë: I ndritshëm

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Thumba e ngurtë: Koka e rrumbullakët Thumba me diametra nominalë nga 1 në 8mm
 
specifikimet:
1. Madhësia: M1-8
2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.0.9.12.9, SAE J428 Shkalla 2 .5.8.10
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Nr Modeli: DIN660, JIS B 1213/1214, ASME / ANSI B18.1.1, BS4620
Duke kërkuar idealin Kthesat e ngurta Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Thumba të ngurta alumini janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Thumba të ngurta. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Thumba> Thumba të ngurta