+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Shufra Spceiale

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702220682073.jpg

ASTM A193 B16 Shufra me fije në gjatësi 12 metra

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1 Ton
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Standardi: ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Industria kimike


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Produktiviteti: 400 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Zhengjiang, Kinë
Aftësia e furnizimit: 400 tonë në muaj
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

ASTM A193 B16 Shufra me fije në gjatësi 12 metra

specifikimet:

1. Bolts stud ASTM A193 Shkalla B7
Stanard: IFI-136 2002
2. Madhësia, forca dhe duktiliteti, diapazoni i temperaturës:
kurvar bolts ASTM A193 Shkalla B7Bollat ​​e studimit ASTM A193 Shkalla B7
3. Detaje të detajuara:
1) ASTM A-193
2) .ASTM A-320
3). Çeliku i karbonit, çeliku i karbonit në mes, çeliku i aliazhit, çeliku i pathendur
4. Tradement i sipërfaqes së hollësishme:
Galvanizim i thjeshtë, i zi, i nxehtë, i pastër zinku, i verdhë zinku, i zi zinku, i verdhë bakri, dakromet etj.
5 .. Inspektimi i sasisë së detajuar:
1) Inspektim 100% gjatë prodhimit
2) Departamenti i QC
6. Të dhënat e paketimit të detajuar:
copë * kuti, kuti * kuti kartoni, kartoni dhe pallent
Madhësia e kartonit: 250 * 280 * 170/370 * 320
Pesha e kartonit: 0.2567 kg
7. Rekomandoni Arra
1). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B7 me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.2H
2). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B7M me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.2HM

3). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B16 me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.4

       1234556789

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal B16? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha baret e filetuara janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bareve të filetuara ASTM A193 B16. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Shufra Thread> Spceial Rod