+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra speciale

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596092760146397.jpg

Arra jo standarde

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Renditja: 100000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500T në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Jo standarde Arra,Arra speciale, Speciale Arra qesharake

Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh

Mbaro: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
Vendi i origjinës: Kinë

Porti i ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të arrave speciale? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat Speciale të Lugës janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave Jo Standarde. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra speciale