+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra speciale

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596092796273673.jpg

Arra të veçanta magji të personalizuara jostandarde

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Renditja: 1000000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Special i personalizuar jostandard Hex Nuts


Ne ofrojmë çelik të karbonit të ulët (çelik i butë), çelik karboni të mesëm, çelik aliazh, çelik inox dhe bronzi,
aliazh alumini Arra.
Për të përmbushur kërkesa të ndryshme për rezistencë ndaj korrozionit ose rezistencës, arrat mund të trajtohen më tej të tilla
si ngrohje, oksid i zi, veshje zinku, galvanizim me nxehtësi të nxehtë, veshje e zinkut të zi, veshje bronzi, nikel
dhe plating kromi, dacomate, etj. Dhe ne mbajmë të gjitha llojet e arrave në magazinë. Ashtu si DIN934, DIN6923, DIN1
587, DIN928, DIN929. Arra e kafazit. Pls tregojnë këto kërkesa me kërkesën tuaj.        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
       Emri i produkteve               Arra (Arrë magji, Arrë e rëndë magji, Arrë fllanxhë, Arrë bllokimi najloni,
Arrë saldimi Arrë kapaku, Arrë kafazi, Arrë krahu)        
       Standard:               DIN, ASTM / ANSI JIS EN ISO, AS, GB        
       material               Çelik inox: SS201, SS303, SS304, SS316, SS316L, SS904L, F594        
       Shkalla e çelikut: DIN: Gr.4,5,6,8.8,10 ,; SAE: Gr.2,5,8; ASTM: A563        
       Mbarimi               Zink (i verdhë, i bardhë, blu, i zi), zhytje e galvanizuar (HGG), oksid i zi,
Gjeometri, Dakromenti, anodizimi, Nikel i kromuar, Zink-Nikel i kromuar        
       Prodhim
Proces        
       M2-M24: Ftohje e ftohtë, Formëzim i nxehtë M24-M100,
Machining dhe CNC për mbërthim të personalizuar        
       Produkte të personalizuara
koha Lead        
       Sezoni i zënë: 15-30 ditë, detar i dobët: 10-15 ditë        
       Produkte të aksioneve               Çeliku i karbonit: DIN934, DIN6923, DIN928, DIN929, ISO4032, arrë kafazi, arrë kapak
Çelik i pandryshkshëm: Të gjithë arrë DIN ose GB standarde prej çeliku inox        
       Mostra falas për shul standard        
       Për më shumë informacion vizitoni: www.hainafastener.com        
       

Prodhuar në Kinë Arrë speciale e çelikut të karbonit jostandard me raund HDG Duke kërkuar Nonstandard ideal Arra magji Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha arrat magji të personalizuara janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave të veçanta Hex. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra speciale