+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra speciale

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596092722391936.jpg

Arrë speciale

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Arrë magji specialeKërkoni për idealin Arrë speciale Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Arra speciale janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Bolte dhe arra speciale. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra speciale