+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra speciale

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596092738394516.jpg

Arra trekëndësh

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Arrë jo standardePo kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Arrave Trekëndëshe? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha arrat e trekëndëshit prej çeliku të pandryshkshëm janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Trungut dhe Arrës. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra speciale