+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e ndarjes

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075205361568.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075205277293.jpg

Kunjat e copave të ndara të DIN94

Lloji i pagesës: L / C, T / T, Paypal
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 10000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Modeluar No .: DIN94

materiali: tunxh

Sipërfaqja e Mbarimit: E praruar prej bronzi

Shape: cilindër

Style: fetar

Certifikim: ISO

customized: Customized


Info shtesë

Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë

produktiviteti: 100TONS N P MUAJ

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: 100tons

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, NingBo


përshkrim i produktit

Stainless çeliku Kunjat e ndarjes

Des / Përdorimi:Kunja e ndarë është një pajisje që përdoret për fiksimin e objekteve ose materialit së bashku. Zakonisht është bërë prej bronzi çeliku, Titaium, çeliku pa stan .. Formohet duke nxjerrë një tel të hollë, duke mprehur majën dhe duke shtuar një kokë. Thonjtë janë të lidhur, por zakonisht janë më të mëdhenj. Në makineri dhe inxhinieri, Këmbët përdoren zakonisht si shtylla, varet, boshte, bashkime dhe pajisje për të lokalizuar ose mbajtur pjesë.


specifikimet:
1. Madhësia: L6-80
2. Standardi: DIN, JIS ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN11024, DIN 94, UNI1336, JIS B 1351, ASME / ANSI B .18.8.1, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN94? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha kodrat e kodit janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të PINS SPLIT. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e ndara