+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e ndarjes

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075255608967.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075255896054.jpg

Kunji i Bllokuar me Ndarje të Ndarjes me Cilësi të Lartë Din94

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Stainless çeliku

Sipërfaqja e Mbarimit: I zier me zink

Shape: tapered

Design: Kryq

Certifikim: CE

customized: Customized


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 10 ton në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: Ton 10

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

Kunji i Bllokuar me Ndarje të Ndarjes me Cilësi të Lartë Din94

Des / Përdorimi:Kunja e ndarë është një pajisje që përdoret për fiksimin e objekteve ose materialit së bashku. Zakonisht është bërë prej bronzi çeliku, Titaium, çeliku pa stan .. Formohet duke nxjerrë një tel të hollë, duke mprehur majën dhe duke shtuar një kokë. Thonjtë janë të lidhur, por zakonisht janë më të mëdhenj. Në makineri dhe inxhinieri, Këmbët përdoren zakonisht si shtylla, varet, boshte, bashkime dhe pajisje për të lokalizuar ose mbajtur pjesë.

specifikimet:
1. Madhësia: L6-80
2. Standardi: DIN, JIS ASME, BS, UNI, (54124205, jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8.Packing:
Paketimi i Pakos në një Paletë

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN11024, DIN 94, UNI1336, JIS B 1351, ASME / ANSI B .18.8.1, ASTM A193 B7 Të tjerët
Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
 

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal për Mbërthimin e Ndarjes së Pambukut? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Cotter Pin Din94 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës e Cilësisë së Lartë të Ndarur Pin Din94. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e ndara