+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e ndarjes

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703404174745.jpg

Kunja e pranverës

Çmimi i njësisë: 0.01 ~ 0.5 USD
Lloji i pagesës: T / T, L / C, D / P, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 400 tonë në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Using: është një pajisje që përdoret për fiksimin e objekteve ose materialit së bashku. Zakonisht është bërë prej bronzi çeliku, Titaium, çelik pa stan .. Formohet duke nxjerrë një tel të hollë, duke mprehur majën dhe duke shtuar një kokë. Thonjtë janë të lidhur, por zakonisht janë më të mëdhenj. Në makineri dhe inxhinieri, Këmbët përdoren zakonisht si shtylla, varet, boshte, bashkime dhe pajisje për të lokalizuar ose mbajtur pjesë.

specifikimet:
1. Madhësia: L6-80
2. Standardi: DIN, JIS ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN11024,DIN94 ,UNI1336, JIS B 1351, ASME / ANSI B .18.8.1 DIN975.DIN976, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Pambukut? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Pin Pambuku Pambuku janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Pranverës së Pambukut të Çelikut. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e ndara