+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e ndarjes

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703432155199.jpg

Kunjat e çara prej çeliku inox

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Lloji: Pin


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 300 Ton në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001

Port: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

Stainless çeliku Kunjat e ndarjes

Des / Përdorimi:Kunja e ndarë është një pajisje që përdoret për fiksimin e objekteve ose materialit së bashku. Zakonisht është bërë prej bronzi çeliku, Titaium, çeliku pa stan .. Formohet duke nxjerrë një tel të hollë, duke mprehur majën dhe duke shtuar një kokë. Thonjtë janë të lidhur, por zakonisht janë më të mëdhenj. Në makineri dhe inxhinieri, Këmbët përdoren zakonisht si shtylla, varet, boshte, bashkime dhe pajisje për të lokalizuar ose mbajtur pjesë.


specifikimet:
1. Madhësia: L6-80
2. Standardi: DIN, JIS ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN11024, DIN 94, UNI1336, JIS B 1351, ASME / ANSI B .18.8.1, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Split këmbëve? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Kunjat e Ndara çelik janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Kunjave të Çelikut të Ndarur. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e ndara