+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e pranverës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073344247509.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073345658940.jpg

DIN 7346 Kunjat e drejtpërdrejta të tipit pranverë (kunjat e rrotullës)

Çmimi i njësisë: 0.5 USD / Copë / Copë  
Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Renditja: 5000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Standard: DIN, ANSI, JIS

materiali: Stainless çeliku

Trajtim sipërfaqësor: Oksid i zi


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 300 tonë në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 300 Ton

Certifikata: ISO9001

Port: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

DIN 7346 Drejt e tipit të pranverës Këmbët (Kunjat e rrotullave) DIN 7346 Kunjat e drejtpërdrejtë të tipit pranverë (kunjat e rrotullimit)

       ISO 13337

specifikimet:
1.Size:d:4-40mm,L:10-200mm
2. Standardi: DIN, JIS, ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çeliku pranveror, çelik inox, tunxh
5. Përfundoni: E thjeshtë, e zezë, zink, fpsforizim. Etj
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN 1841, DIN 7346, IFI 512, JIS B 2808, ASME / ANSI B 18.8.4M, ISO 13337, ISO 8752, QC 528, Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN 7346? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha kunjat e drejta të tipit pranverë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Kunjave Roll. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e pranverës