+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e pranverës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073420271216.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073420965863.jpg

Kunjat e tensionit metrik të pranverës-çeliku i lehtë me detyrë DIN7346

Çmimi i njësisë: 0.5 USD / Copë / Copë  
Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Renditja: 5000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Standard: DIN, ANSI

materiali: Aliazh hekuri

Connection: Femër

Trajtim sipërfaqësor: Nikel i lëmuar


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 300 tonë në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 300 Ton

Certifikata: ISO9001

Port: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

Tensioni metrik i pranverës Këmbët Pranvera-Çeliku i Dritës së Dritës së Çarë DIN7346

specifikimet:
1.Size:d:1-50mm,L:4-200mm
2. Standardi: DIN, JIS, ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çeliku pranveror, çelik inox, tunxh
5. Përfundoni: E thjeshtë, e zezë, zink, fpsforizim. Etj
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN 1841, DIN7346, IFI 512, JIS B 2808, ASME / ANSI B 18.8.4M, ISO 13337, ISO 8752, QC 528, Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN7346? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha kunjat e tensionit metrik të pranverës janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës e Çelikut të Dritës me Dërrasa të Çelura Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e pranverës