+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Kunjat e pranverës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073610965371.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073610416363.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596073611648579.jpg

Kunjat e pranverës së çarë DIN7364 / ISO13337

Çmimi i njësisë: 0.5 USD / Copë / Copë  
Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Renditja: 5000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Standard: DIN, ANSI, JIS

materiali: Aliazh hekuri

Trajtim sipërfaqësor: Oksid i zi


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 300 tonë në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 300 Ton

Certifikata: ISO9001

Port: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

slotted Kunjat e pranverës DIN7364 / ISO13337

       ISO 13337

specifikimet:
1.Size:d:4-40mm,L:10-200mm
2. Standardi: DIN, JIS, ASME, BS, UNI, (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: SI Standard
4. Materiali: Çeliku pranveror, çelik inox, tunxh
5. Përfundoni: E thjeshtë, e zezë, zink, fpsforizim. Etj
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN 1841, DIN 7346, IFI 512, JIS B 2808, ASME / ANSI B 18.8.4M, ISO 13337, ISO 8752, QC 528, Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN7346? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha ISO13337 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Pranverës së Çarë Këmbët ISO13337. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kunjat> Kunjat e pranverës