+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Lavatrice të pranverës

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596072695531677.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596780921148699.jpg

Rondele Çeliku Pranvera DIN127B

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Lloji: Rondele pranverore
Materiali: Çeliku i karbonit
Struktura e rondeleve të kombinuara: Lloji B
Paketimi i rondeleve të kombinuara: Gjithë përfshirëse
Lloji i rondeleve të pranverës: Standard


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 300 ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 300 ton në muaj
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Një rondele është një pllakë e hollë (tipike në formë disku) me një vrimë (zakonisht në mes) që përdoret normalisht për të shpërndarë ngarkesën e një fiksuesi të filetuar,
Washers janë zakonisht metalike ose plastike
specifikimet:
1. Madhësia: M3-76
2. Standardi: DIN, UNI, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: Si standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN127, DIN7980, DIN128, DIN6905 Të tjerët ANSI, JIS, ISO Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Rondeleve të Çelikut të Pranverës? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë çelik inox Lavatrice të pranverës janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Rondele Pranvera dhe Rondele Flat. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Rondele> Rondele pranverore