+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts Sheshi

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596026322478222.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596788990719483.jpg

Çelikë karboni HDG ASME / ANSI Bolts Head Sheets

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1 Ton
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Modeluar No .: 1 / 4

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Shef Sheshi

Bolts varet: Katror

Standard: DIN, ANSI

Gradë: 10.9


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

produktiviteti: 400 ton në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Zhejiang, China

Aftësia furnizimit: 400 ton në muaj

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

specifikimet:

1.Stili i kokës: Bolt koka katrore  

2. Marka: Sipas kërkesës së klientit.
1.Size: M16~M30 ,1/4~2

2. Nota: 10.9 12.9

3. Standardi: DIN, ASME / ASNI

4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN21346. Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Duke kërkuar çelik karboni ideal Bolts Shef Sheshi Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Shefin Sheshi HDG bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolteve Sheshi ASME / ANSI. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona katrorë