+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra katrore

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093058557941.jpg

DIN557 Arra Sheshi Metrik

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Sheshi
Standard: DIN, ANSI, GB, JIS


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 400 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 500 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

DIN557 Arra Sheshi Metrik

Des / Përdorimi: Një arrë katrore është një arrë katërfaqëshe. Pa shkumës,

       

       

specifikimet:
1. Madhësia: M5-20, jo standarde
2. Standard: në dispozicion jo standarde
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, çelik,
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN557, Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni DIN557 ideal Arra Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. E gjithë metrika Arra katrore janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave Sheshi DIN557. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra katrore