+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra katrore

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093019550541.jpg

Arra të veçanta katrore

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka katrore
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Sheshi
Standard: DIN, ANSI, GB, JIS
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Një arrë katrore është një arrë me të katër anët. Me / pa dhëmbë

specifikimet:
1. Madhësia: siç kërkohet, jo standarde
2. Standardi: DIN, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Duke kërkuar Sheshin ideal Arrë speciale Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Arra katrore janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Arra të veçanta katrore. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra katrore