+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra katrore

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093038703224.jpg

Arrë Sheshi

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Një arrë katrore është një arrë me katër anë

specifikimet:
1. Madhësia: M5-12
2. Standardi: DIN, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN557. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Duke kërkuar idealin Arra katrore Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë Sheshi Arra dhe bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Nutit të Saldimit të Sheshit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra katrore