+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Lavatrice katrore

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596072796231055.jpg

Lavatrice katrore

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Rondele Sheshi
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të rondele katrore? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë Sheshi Lavatrice banesa janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Rondele me pllaka katrore. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Rondele> Rondele katrore