+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts stud

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596704812515737.jpg

Bolts Stud ASTM A193 B7 B7M

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 1 Ton
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Connection: Bolt i zakonshëm

Standard: ANSI

Aplikacion: Industria kimike


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

produktiviteti: 400 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Zhengjiang, Kinë

Aftësia furnizimit: 400 tonë në muaj

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

ASTM A193 B7 B7M Bolts stud

specifikimet:

1. Madhësia: M4-M24

2. Standardi: Stud bolts DIN835,DIN938,DIN939,DIN940,DIN949

3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.0.9.12.9

4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhur

5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.

6. Vendi i Origjinës: Kina

7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë

8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
 

· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive


1234556789

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të ASTM A193 B7 B7M? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Boltat e Studit B7M janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave B7 B7M. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts stud