+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts stud

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596704970946259.jpg

Bolts Stud ASTM A320 L7 / L7M

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 1 Ton
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Standardi: ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Industria kimike


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Produktiviteti: 400 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Zhengjiang, Kinë
Aftësia e furnizimit: 400 tonë në muaj
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

ASTM A320 L7 L7M Bolts stud

specifikimet:

1. Madhësia: M4-M24

2. Standardi: Stud bolts DIN835,DIN938,DIN939,DIN940,DIN949

3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.0.9.12.9

4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhur

5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.

6. Vendi i Origjinës: Kina

7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë

8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
 

· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive


1234556789

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të bulonave të studit ASTM A320? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Boltat e Studit L7 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave L7M. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts stud