+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts stud

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596026514986930.jpg

Bolts Stud ASTM A193 Nota B7

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 0.5 Ton
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Connection: Bolt i zakonshëm

Standard: ANSI

Mbaro: e zezë

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

produktiviteti: 400 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Zhengjiang, Kinë

Aftësia furnizimit: 400 tonë në muaj

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

specifikimet:
1. Bolts stud ASTM A193 Shkalla B7
Stanard: IFI-136 2002
2. Madhësia, forca dhe duktiliteti, diapazoni i temperaturës:
kurvar bolts ASTM A193 Shkalla B7Bollat ​​e studimit ASTM A193 Shkalla B7
3. Detaje të detajuara:
1) ASTM A-193
2) .ASTM A-320
3). Çeliku i karbonit, çeliku i karbonit në mes, çeliku i aliazhit, çeliku i pathendur
4. Tradement i sipërfaqes së hollësishme:
Galvanizim i thjeshtë, i zi, i nxehtë, i pastër zinku, i verdhë zinku, i zi zinku, i verdhë bakri, dakromet etj.
5 .. Inspektimi i sasisë së detajuar:
1) Inspektim 100% gjatë prodhimit
2) Departamenti i QC
6. Të dhënat e paketimit të detajuar:
copë * kuti, kuti * kuti kartoni, kartoni dhe pallent
Madhësia e kartonit: 250 * 280 * 170/370 * 320
Pesha e kartonit: 0.2567 kg
7. Rekomandoni Arra
1). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B7 me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.2H
2). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B7M me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.2HM
3). Bulona kurvarore ASTM A193 Gr.B16 me arra të rënda gjashtëkëndore ASTM A194 Gr.4
Po kërkoni prodhuesit dhe furnitorët idealë Bols Stud ASTM A193 Grade B7? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha ASTM A193 Grade B7 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave B7. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts stud