+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Përgjimi i vidhave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596096402499363.jpg

vidë betoni

Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

përshkrim i produktit

konkret Vida
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të thonjve të betonit? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha vidat janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e fasteners. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Vida> Vida prekëse