+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Përgjimi i vidhave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596074129222440.jpg

Vida murature

Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

përshkrim i produktit

Masoneri VidaPo kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të Thonjve të Masonerisë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Hilti Anchors janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Anchors Hilti. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Vida> Vida prekëse