+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e kontrollit të tensionit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596446336763207.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596446339984377.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596784245179606.jpg

Bulonat TC / bulonat qethëse të rrotullimit me forcë të lartë me arra F35 dhe F10

Lloji i pagesës: T / T, L / C, D / P, Western Union
Incoterm: FOB
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 500tona në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Aftësia furnizimit: 500tona në muaj

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

1.Size: M16-M36,1/2"--1-1/8"
2. Përmasat: ASME B18.2.6, EN14399-10
3. Klasa e pronës: ASTM F1852-08 (ekuivalente me ASTM A325), ASTM F2280 ( baras ASTM A490)
4. Karakteristikat mekanike: ASTM F3125, Shkalla F1852, Tipi 1

Arrë e rëndë magji: ASTM A563 Nota DH

Rondele strukturore: ASTM F436 FF

5. Përfundimi: E zezë, Zink, YZP, E zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Zhejiang Kinë
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Paketimi me shumicë: 20 copë / kuti kartoni, 36-48 kuti kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Modeli Nr. :ASTM A325, A490

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Duke kërkuar idealin Bolts TC Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë qethja e rrotullimit me forcë të lartë bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Bolts TC. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona të kontrollit të tensionit