+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

U-bulonave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596446220840436.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596786411204672.jpg

bulon U çeliku me arra

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Connection: Bolt i zakonshëm

Standard: DIN

Gradë: 8.8

Aplikacion: Makineri

Mbaro: Zinku i Kaltër-Bardhë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 100 ton në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 100 tonë në muaj

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, NingBo


përshkrim i produktit

Çelik karboni me cilësi të lartë U-bulonave

Des: Një rrufe në qiell është një rrufe në formën e shkronjës U me fije vidhos s në të dy skajet.

specifikimet:
1.Size:1/4-1, M6-M33
2. Standardi: DIN3570 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8.8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: DIN3570, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       produktProvë

       

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të pirgëve të tubave U Bolt? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt Square Bend U janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Çelikut Stainless U Bolt me ​​Rondele dhe Arrë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolona U