+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra saldimi

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093266270668.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093266394906.jpg

DIN929, Arra Salduese Gjashtëkëndësh

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500T në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: NINGBO, SHANGHAI

përshkrim i produktit

DIN929, Gjashtëkëndësh Arra saldimi

Des / Përdorimi: Një arrë saldimi është një lloj i veçantë arrë i projektuar posaçërisht për t'u ngjitur në një objekt tjetër. Ekzistojnë lloje të ndryshme për aplikime të ndryshme.Arra me Saldim Projeksioni janë në dispozicion me tre ose gjashtë parashikime precize. Piloti vetëvendosës udhëzon Arra për ushqim automatik ose me duar dhe mbron fijet nga spërkatja e mundshme e saldimit. Përfundim i thjeshtë, ose përfundim i zhveshur prej metali që mund të përmbajë një shtresë të lehtë vaji.DIN929

specifikimet:
1.Size:1/8"-5/8", M3-M16
2. Standardi: DIN929, BS, ASME / ANSI (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: SAE J995 Gr.2, 5,8; CL4, 5, 6, 8, 10, 12; A2-70
4. Materiali: Çelik karboni, çelik,
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN929, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN929? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat Salduese Hexagon janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Saldimit të Arrave. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra të salduara