+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra saldimi

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596093377789566.jpg

Arrë Saldimi Gjashtëkëndësh DIN929

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN929
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Arrë Saldimi Gjashtëkëndësh DIN929

Des / Përdorimi: Një arrë saldimi është një lloj i veçantë arrë i projektuar posaçërisht për t'u ngjitur në një objekt tjetër. Ekzistojnë lloje të ndryshme për aplikime të ndryshme.Arra me Saldim Projeksioni janë në dispozicion me tre ose gjashtë parashikime precize. Piloti vetëvendosës udhëzon Arra për ushqim automatik ose me duar dhe mbron fijet nga spërkatja e mundshme e saldimit. Përfundim i thjeshtë, ose përfundim i zhveshur prej metali që mund të përmbajë një shtresë të lehtë vaji.

       DIN929

specifikimet:
1.Size:1/8"-5/8", M3-M16
2. Standardi: DIN929, BS, ASME / ANSI (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: SAE J995 Gr.2, 5,8; CL4, 5, 6, 8, 10, 12; A2-70
4. Materiali: Çelik karboni, çelik,
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN929, Jo-Standard      

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Saldimit me Gjashtëkëndësh? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Weld Nut DIN929 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës Gjashtëkëndore të Salduar DIN929. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra të salduara