+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonave të rrotave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075918682506.jpg

GR8.8 10.9 Rrufe në qiell me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Koka e rrumbullakët

Connection: Bolt i zakonshëm

Bolts varet: Round

Standard: DIN

Gradë: 10.9

Aplikacion: Makineri

Mbaro: Galvanizim i nxehtë

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 50 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: Ton 50

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo

përshkrim i produktit

GR8.8 10.9 Bolt rrotash me cilësi të lartë

       

specifikimet:

1, Madhësia: M5-M16
2, standarde: jo standarde
3, Klasa e Pronës: 10.9,12.9.
4, Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhjes etj.
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni prodhuesin dhe furnitorin ideal të GR8.8 10.9 të bulonave të rrotave? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë GR10.9 8.8 Rrotullat e rrotave me cilësi të lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Rrufe në qiell me cilësi të lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: bulona> bulona rrotash