+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonave të rrotave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075938188284.jpg

GR8.8 / 10.9 Bolt rrotash me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Koka e rrumbullakët

Connection: Bolt i zakonshëm

Bolts varet: Round

Standard: DIN

Gradë: 10.9

Aplikacion: Makineri

Mbaro: Galvanizim i nxehtë

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 50 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: Ton 50

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo

përshkrim i produktit

GR8.8 / 10.9 Bolt rrotash me cilësi të lartë

       

specifikimet:

1, Madhësia: M5-M16
2, standarde: jo standarde
3, Klasa e Pronës: 10.9,12.9.
4, Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhjes etj.
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të GR8.8 / 10.9. Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Boltët e rrotave me cilësi të lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Rrumbullakës me rrota me cilësi të lartë GR8.8 10.9. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: bulona> bulona rrotash