+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonave të rrotave

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596075857290896.jpg

Të ndryshme nga Bolts rrota me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Connection: Bolt i zakonshëm

Standard: DIN

Gradë: 8.8

Aplikacion: Ndërtesë

Mbaro: Zinku i Kaltër-Bardhë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 100 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: Ton 100

Certifikata: ISO9001

Port: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

Të ndryshme me cilësi të lartë Bulonave të rrotave

            

specifikimet:        

1. Madhësia: M5-M16
2. Standardi: jo standarde
3. Klasa e pasurisë: 10.9,12.9.
4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhjes etj
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard      

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

ProvëProdukt Duke kërkuar për ideal Të ndryshme të Bolonat e rrotave Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë rrotat me cilësi të lartë bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Ndryshme të Bolonave me Rrota me Cilësi të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: bulona> bulona rrotash