+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra rrotash

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078642285165.jpg

Arrë rrotash me rezistencë të lartë çeliku karboni

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka e rrumbullakët
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: i rrumbullakët
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Arrë rrotash me rezistencë të lartë çeliku karboni

       

specifikimet:      

1. Madhësia: M12-M22
2. Standardi: DIN, JIS, (54165371, jo-standard i disponueshëm)
3. Klasa e pasurisë: 8.8,10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kartonë / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
       

PuneDyqani ynëPaketimi dhe Transporti Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të arrave të rrotave prej çeliku karboni? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat me Rrota me Forcë të Lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Çelikut të Karbonit me Arrë me Rrota të Forta. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra rrotash