+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra rrotash

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078566875862.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078566958147.jpg

Arra me rrota prej çeliku karboni me forcë të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 10000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Standardi: DIN, JIS
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

       Çeliku i karbonit me forcë të lartë Arra rrotash  


       

specifikimet:

1. Madhësia: M12-M22
2. Standardi: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 8.8,10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kartonë / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       dyqanpune

       

Po kërkoni Forcë të Lartë ideale Arra rrotash Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë rrotat prej çeliku karboni Arra janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave me Rrota Çeliku të Karbonit me Forcë të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra rrotash