+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra rrotash

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078535142708.jpg

Arra të rrotave ISO DIN

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB, JIS
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Tokë, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001
Porti: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

       Rrota ISO DIN Arra qesharake

       Des: Një arrë doreze ose arrë rrote është një fiksim, posaçërisht një arrë, që përdoret për të siguruar një rrotë në një automjet. Në mënyrë tipike, lug Arra gjenden në automobila, kamionë (kamionë) dhe automjete të tjera të mëdha duke përdorur goma gome.


specifikimet:

1. Madhësia: M12-M22
2. Standardi: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 8.8,10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë. Pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN 74361-2-B, DIN 74361-2-F, ISO DIN, Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të ISO DIN me rrota. Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat Lug janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave të Rrota ISO DIN. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra rrotash