+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra rrotash

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078479116855.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078479466180.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078479183271.jpg

Arra mbyllëse për rrota mbyllëse

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB, JIS
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Tokë, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001
Porti: NINGBO, SHANGHAI


përshkrim i produktit

       Rrota mbyllëse Arra qesharake

       Des: Arrë gjashtëkëndësh me fllanxhë, Rrota disk për automjete dhe rimorkio, mbërthyes për përqendrim.specifikimet:

1. Madhësia: M12-M22
2. Standardi: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 8.8,10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë. Pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN74361-2-B, DIN74361-2-F, Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Duke kërkuar idealin Arra rrotash Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha qeshjet e rrotave Arra janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bllokimit Arra rrotash. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra rrotash