+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra rrotash

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596078597935292.jpg

Të ndryshme nga Arrat me Rrota me Forcë të Lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 10000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka e rrumbullakët
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: i rrumbullakët
Standardi: DIN, JIS
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Të ndryshme me forcë të lartë Arra rrotash

       

specifikimet:

1. Madhësia: M12-M22
2. Standardi: DIN, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 8.8,10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kartonë / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: Jo-Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       dyqanpune

Në kërkim të Varieteteve ideale me Forcë të Lartë Arra rrotash Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. I gjithë rrota me rezistencë të lartë Arra janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Ndryshme të Arrave të Rrotave. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra rrotash