+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Vida druri

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1594956037827321.jpg

Vida druri prej çeliku të butë

Lloji i pagesës: L / C, T / T

Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP

Min. Porosia: 1000 Kilogram

Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

përshkrim i produktit

Vida druri prej çeliku të butë

Ne prodhojmë vida druri të çelikut të butë, vida Torx, vida druri të sigurisë në përputhje me standardet kombëtare.

specifikimet

1. Madhësia: # 6 ~ 10 # (M3.5 ~ M4.8) gjatësia: 15mm-150mm

2. Standardi: jo standarde gjithashtu i disponueshëm

3. Klasa / Materiali i Pasurisë: C1022

4. Mbaro: fosfat i thjeshtë, i zi / gri ose i zinkuar

5. Vendi i Origjinës: Kina

6. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë

7. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Pack Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

● Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika

● Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fuming paletë druri

Terms Kushtet e Pagesës: T / T, L / C

No Nr Modeli: Jo-Standard

Time Koha e dorëzimit: normal është 30-45 ditë, sipas porosive

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Vidave me Counter-fundosur? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha vidat e drurit me tërheqje të lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Vidës me Dru të Zinkuar me Cilësi të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.