+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Hot Produkte


Rreth nesh

KUSH JEMI NE


Brightfasteners është e vendosur në Ningbo, Kinë, e cila afër Shangait gjithashtu i përket portit City. Ne kemi fasteners të eksportit rreth 12 vjet të mbuluara në SHBA, Evropën, Amerikën e Sourth dhe Azinë dhe tregun lokal.

Lexo më shumë

Produktet e përparësisë


Ne jemi një prodhues dhe eksportues profesional i fasteners të ndryshëm dhe pajisjeve të tjera. Ne kemi përvojë 15 vjeçare në fasteners. Produktet përdoren gjerësisht në ndërtim, automobil, anije, hekurudhë, pajisje të energjisë elektrike dhe industri të tjera. Produktet në përputhje me DIN, ANSI / ASTM, ISO, AS, BS, JIS, EN.

 • me cilësi të lartë

  Brightfast është një prodhues i cili ka përvoja të pasura me 15 vjet në fasteners. Ne eksportojmë mbërthyes në shumë vende, të tilla si BE, SHBA dhe disa coutries të Azisë Juglindore. Ne jemi shumë të rreptë me inspektimin, gjithashtu pranojmë palën e tretë për të inspektuar.

 • dizajni

  Brightfast gjithashtu prodhon mbërthese jo-standarde, pa pagesë për të na njoftuar vizatimin ose modelin tuaj.

 • produkt avantazhi

  Brightfast ka përparësi me bulona dhe arra, të tilla si DIN933, DIN931, DIN934 dhe kështu me radhë. Sasia e madhe do të marrë çmimin më të ulët.

 • çmim

  Brightfast, si një fabrikë, e cila mund t'ju ofrojë çmim të pranueshëm në fasteners. Nëse keni nevojë të kërkoni një hetim, pls falas të na kontaktoni me sales@brightfastener.com

LAJME

postimi i fundit


Merrni në kontakt

NA KONTAKTONI

Fabrika ka përqafuar vazhdimisht inovacionin për të siguruar një nivel të shkëlqyer të përsosmërisë, dhe ne duke ofruar zgjidhje të plota dhe specifike për çdo klient tonë të vlefshëm.


Ne do t'i përgjigjemi emailit tuaj brenda 24 orësh

kërko kuotë